Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ЗНО/ДПА

Дата: 23 березня 2021 о 19:22, Оновлено 7 квітня 2022 о 12:21

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ: УСІ, ХТО ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ НА УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗНО, ЗМОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ КОШТИ ДО КІНЦЯ РОКУ

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що всі, хто зареєструвався, до кінця року зможуть повернути кошти, які не були використані для підготовки до пробного ЗНО.

"Учора Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України щодо скасування ЗНО у 2022 році, очевидно, що це зумовлює також скасування пробного тестування. Ми уже отримали чимало запитів від учасників пробного ЗНО щодо повернення коштів або їхній перерахунок на потреби держави. На жаль, внаслідок жорстокої військової агресії рф проти України, мусимо вносити корективи у заплановані освітні заходи", – зазначив Сергій Шкарлет.

Наразі Український центр оцінювання якості освіти розробляє відповідний механізм, про деталі невдовзі буде повідомлено на сайті.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року.

ВРУ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ЩОДО ЗНО ТА ДПА – 2022

Сьогодні, 24 березня 2022 року, ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, який дозволяє одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів і складання ДПА, про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Держава, у першу чергу, висловила довіру педагогам, які в цьому навчальному році виставлять учням підсумкові оцінки без державної підсумкової атестації.Головним для нас є забезпечення максимальної безпеки учасників освітнього процесу. На жаль, це означає неможливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі у 2022 році.Доступність вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти для всіх громадян України незалежно від місця їх перебування є нашим найвищим пріоритетом», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр також наголосив, що завдяки цифровізації буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії, а під час офлайн-процедур будуть максимально дотримані безпекові протоколи.

Сергій Шкарлет підкреслив, що заклади освіти мають докласти всіх зусиль, аби вступна кампанія пройшла на засадах доброчесності, а прагнення вступників були реалізовані на засадах максимальної прозорості.

Наразі МОН спільно з Комітетом освіти, науки та інновацій ВРУ, освітянами, експертами та батьками в оперативному режимі працює над остаточним механізмом вступу у 2022 році. Його розробка знаходиться на фінальній стадії, і вже найближчим часом він буде презентований.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.