Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

Методична робота

Дата: 23 березня 2021 о 19:10, Оновлено 16 січня 2022 о 20:31

Підсумки методичної роботи

за І семестр  2021 – 2022н.р.

Аналіз підсумків роботи за І семестр 2021-2022н.р. свідчить: коллектив учителів у процесі своєї діяльності ефективно працював над реалізацією освітніх завдань, які сконцентровані в проблемі: «Створення ситуації успіху для самореалізації учня в умовах реалізації нового Державного стандарту освіти».

Науково – методична робота булла спрямована на:

- поглиблення знань з проблеми навчання та виховання, розвиток ініціативи та творчості на основі вивчення та впровадження перспективного педагогічного досвіду, нової моделі навчально-виховного процесу, новаторських пошуків;

- надання адресної практичної допомоги вчителеві на діагностичній основі щодо вирішення актуальних проблем навчання та виховання школярів, підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів шляхом введення інноваційних технологій.

Методичну роботу координувала методична рада, яка спрямовувала педагогічний колектив на втілення наукової проблеми в практику навчально-виховного процесу.

 На засіданнях аналізувалась результативність роботи вчителів, впровадження інноваційних методів навчання. Це сприяло активізації творчого потенціалу педагогічних працівників, участі вчителів у підготовці, проведенні творчих звітів, предметних тижнів, методичних об'єднань на базі школи.

В школі на належному рівні організована робота з молодими вчителями. Так,

 заступником директора з навчально – виховної роботи Жуком І.І. протягом першого семестру 2021-2022 н.р. було проведено ряд заходів з молодим вчителем англійської мови Романів Ю.Б., а саме: консультації з питань організації навчально – виховної роботи, складання орієнтовного індивідуального плану молодого вчителя, розвитку пізнавальних інтересів учнів у процесі навчання та індивідуальні методичні рекомендації. На належному рівні організована система наставництва. Роботу вчителя – наставника розглядаємо як одне з найважливіших громадських доручень. Вчитель – наставник Лупійчук Г.Ф.., згідно з індивідуальним планом роботи з молодим вчителем складала індивідуальний план роботи молодого вчителя з урахуванням її потреби і можливостей, розроблення конспектів уроків, ознайомлення з науково – методичною літературою, надавала індивідуальні консультації.

          Одним з пріоритетних питань методичної роботи є підвищення професійної майстерності вчителя через його самоосвіту, самовдосконалення, задоволення індивідуальних потреб педагогічних працівників в особистому та фаховому зростанні; активізації творчого потенціалу. Тому основне завдання організованих заходів (між- курсові форми роботи) - допомогти педагогічним працівникам у реалізації актуальних завдань розвитку, вдосконалення і підвищення професійної майстерності та рівня психологічної підготовки; активізація творчого потенціалу. Саме з цією метою в плані роботи з педкадрами та в плані методичної роботи були передбачені, крім колективних, індивідуальні форми роботи: робота над науково – методичною проблемою, самостійна робота над методичною темою, самоосвіта, до курсова та після курсова підготовка, консультування, опрацювання фахових журналів і методичної літератури та інше.

У школі працювали методичні об'єднання вчителів початкових класів (керівник Штогрин О.Б.), гуманітарного (керівник Жук Л.О.), природничо – математичного (керівник Горбач С.М.) циклів, класних керівників (керівник Романів Ю.Б.).

У процесі роботи шкільні методичні об'єднання працювали над вивченням і впровадженням технологій особисто - орієнтованого навчання, інноваційних форм і методів навчання і виховання.

Ділились досвідом роботи з проблем вдосконалення форм і методів навчання і виховання в сучасній школі: 

- вчитель початкових класів Штогрин О.Б. – доповідь «Освітнє середовище як чинник розвитку особистості учня»;

- вчитель гуманітарного циклу Жук Л.О. – виступ на тему «Формування компетентностей учасників навчально-виховного процесу»;

- вчителі природничо – математичного циклу Горбач С.М. доповідь «Активізація пізнавальної діяльності засобами ІКТ»;

 - класні керівники разом з психологом школи опрацьовували нормативно правову базу про профілактичну роботу щодо попередження випадків булінгу серед учасників освітнього процесу.

На належному рівні проведено тижні педагогічної майстерності вчителів: гуманітарного циклу: Тимчишин Л.М., Лупійчук Г.Ф., Лупійчук О.В., Демах О.І.,           ЖукЛ.О., Романів Ю.Б.;математичного циклу: Зварич Л.М., Горбач С.М., Москвин М.В.; початкові класи: Петрівська Г.К., Штогрин О.Б., Романюк Н.В., Брожина В.І.

26.10.21 р. – вчитель початкових класів Брожина В.І. провела відкритий урок з математики  у 3 класі на тему «Ділення з остачею. Задачі на різницеве порівняння двох чисел».

          27.10.21 р. – вчитель початкових класів Романюк Н.В. провела відкритий урок з        я досліджую світ  у 2 класі на тему «Які властивості має повітря. Виконання дослідів».

          28.10.21 р. – вчитель початкових класів Петрівська Г.К. провела відкритий урок з     я досліджую світ  у 4 класі на тему «Корисні копалини».

09.11.21 р. – вчителі української мови та літератури Тимчишин Л.М. і Жук Л.О. провели радіодиктант …….

11.11.21 р. – вчитель англійської мови Романів Ю.Б. провела відкритий урок у 2 класі.       

          12.11.21 р. –  вчитель зарубіжної літератури Лупійчук Г.Ф. і вчитель історії Лупійчук О.В. провели інтегрований урок  у 7 класі на тему «В. Скотт «Айвенго». Історичний колорит роману та засоби його створення».

        08.12.21 р. – вчитель інформатики Горбач С.М. у 5 класі провела відкритий урок 

на тему «Введення та редагування символів і абзаців».

        08.12.21 р. – вчитель математики Зварич Л.М. в 11 класі провела відкритий урок на тему «Поняття про об'єм тіла. Основні властивості об'ємів. Об'єм паралелепіпеда».

У цьому навчальному році проходять атестацію такі вчителі:

Рожанська О.О., вчитель початкових класів Малозаліщицької ЗОШ І ступеня,

Ленчук У.П., вчитель початкових класів Передмістянської ЗОШ І ступеня, Штогрин О.Б., вчитель початкових класів, Жук І.І.., вчитель образотворчого мистецтва, Панюс В.В., вчитель фізичної культури, Годісь О.І., вчитель фізичної культури, Дмитрук О.М., вчитель географії, Вакулінська Т.С., бібліотекар.

Замовлення на проходження атестації вчителів школою подано вчасно.

У порівнянні з минулим роком  зріс рівень фахової майстерності педагогів. Педагогічний коллектив школи в процесі своєї діяльності реалізувує мету навчання, виховання та розвитку дітей, поставлену на початку І семестру.

Достатньо високий рівень навчально-виховного процесу підтвердився результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін, у якому взяли участь 39учнів 6 – 11 класів.  Склад команд для участі у ІІ етапі був сформований наказом школи № 203-о від 03 листопада 2021 року року «Про підсумок І-го етапу та участь учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2021-2022 навчальному році». У ІІ етапі олімпіад учні школи зайняли 15 призових місць. 

    Якісних результатів у професійній діяльності  домоглися вчителі нашої школи: Лупійчук О.В., Дмитрук О.М., Демах О.І., Москвин М.В., Пендзей Р.Є., Півторак Л.М.,Жук Л.О., Жук І.І., Горбач С.М., які підготували учнів-призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

      Учні школи також брали активну участь у конкурсах, змаганнях, турнірах з навчальних предметів, де здобули непогані результати (Конкурс знавців української мови імені П. Яцика,  де учні у ІІ етапі: Рекис Наталія, учениця 8 класу, здобула ІІІ місце (вчитель української мови та літератури Жук Л.О.), Лопатюк Ілона,  учениця 5 класу, здобула ІІІ місце (вчитель української мови та літератури Тимчишин Л.М.), конкурс літературної творчості імені Тараса Шевченка, де учениця 5 класу Лопатюк Ілона здобула ІІІ місце (вчитель української мови та літератури Тимчишин Л.М.); «Геліантус», гра «Кенгуру», Всеукраїнський турнір юних хіміків, біологів, конкурс «Колосок».

Є високі досягнення у спортивних змаганнях, команда Язловецької ЗОШ І – ІІІ ступенів неодноразово брала участь в обласних і районних змаганнях, де здобули два призових місця.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2021-2022навчальномуроціпоказані у таблиці

№ п/п

Назва предмету, з якого

проводились олімпіади

Прізвище та

ім'яучнів-

переможців

(призерів)

Клас

Зайня-

те             місце

Прізвище,

ініціали

вчителя, який

підготував

учнів

Приміт-

ка

1

Українськамова  та літелітература

Рекис Соломія

11

III

Жук Л.О.

2

Англійськамова

Рекис Соломія

Трінька Каріна

11

9

IIІ

ІІІ

Демах О.І.

3

Трудовенавчання

Балтак Анастасія

Славенюк Микола

8

11

І

І

Пендзей Р.Є.

4

Математика

Рекис Наталія

8

ІІІ

Москвин М.В.

5

Біологія

Подюк Марічка

9

ІІ

Півторак Л.М.

6

Хімія

Максимович В.

Козак Зоряна

Подюк Марічка

7

8

9

ІІІ

ІІ

ІІ

Півторак Л.М.

.

7

Фізика

Рекис Наталія

8

ІІІ

Москвин М.В.

8

Географія

Галюлько Руслана

11

ІІІ

Дмитрук О.М.

9

Історія

Холод Софія

9

ІІІ

Лупійчук О.В.

10

Образотворче мистецтво

Палагнюк Валерія

9

ІІІ

Жук І.І.

11

Інформаційні технології

Хабик Вікторія

8

І

 Горбач С.М.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.